Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.

Ekonomik Tatil Çağlatur'dan alınır.

Ekonomik tatil mottosuyla Anadolu'nun en büyük seyahat acentesi olan Çağlatur, uygun fiyat ve yüksek kaliteyi birleştirerek ülkemizin tüm popüler tatil beldelerinden otelleri ve benzersiz, keyifli tarih, macera, kültür turlarını, Avrupa turlarını sizlere sunuyor.

Ekonomik Tatilin Adresi Çağlatur

Erken Rezervasyon fırsatlarında benzersiz seçenekleri en uygun fiyatları ile sunarken Çağlatur, Side Otelleri, Belek Otelleri, Kemer Otelleri, Bodrum Otelleri, Kuşadası Otelleri , Didim Otelleri, Lara Otelleri, Marmaris Otelleri, Fethiye Otelleri, Ayvalık Otelleri arasından en seçkin otelleri bünyesinde barındırmaktadır. 

Lüks araçlar ve deneyimli personellerle tatil beldelerine Ücretsiz Ulaşım sağlayan acentemiz, sigorta kapsamında 72 saate kadar %100 para iadesi sağlamaktadır.  %50'ye varan indirimlerle tatil fırsatlarını yakalarken isterseniz benzersiz Kültür Turları ile maceracı ruhunuzu ortaya çıkarabilirsiniz.

Ekonomik Tatil fırsatları Çağlatur farkı ile sizleri bekliyor.