2019 / LYKIA TURU

SATIN AL
1. GÜN
LYKIA TURU

 

Çağla Tour  2019 Yılı Lykia Turu 16-20 Temmuz / 20-24 Ağustos

 ( 4 gece 5 gün )

 

1.GÜN  :  21:00 da Bursa da belirlenen yerden hareket ediyor saat 23:30 da Eskişehir  Atatürk Bulvarı Migros Önünden misafirlerimizi alıp  Afyon Denizli İstikametine hareket ediyoruz , yolda verilecek molaların ardından sabah saatlerinde Fethiye’ye ulaşıyor ve serpme sabah  kahvaltımızı alacağımız restoranımıza geçiyoruz ; rehberimiz eşliğinde Lidyalılarda Işık ve Güneş diyarı  ; orta çağ da Uzak DİYAR  olarak bilinen ÖLÜDENİZ  Plajında yüzme molası ve deniz keyfi yapıyoruz . Ardından misafirlerimiz eşliğinde 14.yy da Rumlar tarafından  Antik Likya uygarlığına ait Kramysos kenti kalıntıları üzerine inşa edişmiş olan KAYAKÖY gezimize başlıyoruz

                 1922 yılında Türkiye ile Yunanistan arasında  imzalanan karşılık mübadele neticesinde köydeki Rumlar ile Batı Trakya’da ki Türkler karşılıklı olarak göç ettirilmiştir. Trakyalı göçmenlerin çevre ve yaşam koşullarına uyum sağlayamadıkları için köy boşaltılmıştır; şimdiler de hayalet köy olarak adlandırılan bu önemli bölgeyi rehberimizin anlatımları ile öğrendikten  ve fotoğraf çekimlerimizi tamamladıktan sonra KAYAKÖY den ayrılarak konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz , odalarımıza yerleşme ve akşam yemeği sonrasında serbest zaman .                   

 

 

2.GÜN :  Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra  12 ADALAR TEKNE TURUNA  katılmak üzere Fethiye limana geliyoruz ve rehberimiz eşliğinde turumuza başlıyoruz ( tekne turu ekstradır )

    Tavşan adası , Göcek Adası , Yassıca Adası ,Kızıl ada ve Akvaryum Koyunda yüzme molaları ve eşsiz güzellikte kristal turkuaz sularda yüzmenin tadına varacağız.

      Turumuzu tamamladıktan sonra FETHİYE limanda serbest zaman veriyoruz  ; misafirlerimiz alışveriş fotoğraf çekimlerini tamamladıktan sonra rehberimiz eşliğinde konaklama yapacağımız otele dönüyoruz ve otel imkanlarından yaralanıyoruz ve günümüz son buluyor ( iyi geceler )

3.GÜN :  Kahvaltı sonrasında ilk gezimizi Fethiye Merkeze 46 km uzaklıkta olan ve antik çağda Likya’nın idari merkezi olan XHANTOS ANTİK KENTİNİ ziyaret ediyoruz ; gezimizi bitirdikten sonra KALKAN a ulaşıyoruz ve burada rehberimiz eşliğinde serbest zaman veriyoruz ,serbest zaman sonrasında Mavi Yolculuğun ilk duraklarından birisi olan dünyaca ünlü KAPUTAŞ PLAJINI yukarıdan görüyoruz ve fotoğraf çekimi sonrasında öğle yemeği için serbest zaman vereceğimiz KAŞ a ulaşıyoruz ( öğle yemeği ekstra )

         Likya Uygarlığının önemli merkezlerinden birisi  olan PATARA ANTİK KENTİNİ geziyoruz  ; rehberimizin tarafımıza vermiş olduğu bilgiler sonrasında fotoğraflarımızı tamamlayıp Dünyanın En güzel plajlarından birisi olan PATARA PLAJINDA yüzmek için serbest zaman veriyoruz ;

     Yüzme molamızı tamamladıktan sonra otelimize dönüyor ve akşam yemeği sonrasında serbest zaman veriyoruz ( iyi eğlenceler )

4.GÜN :  Sabah kahvaltımız ardından  Marmaris ile Fethiye arasında kalan dünyanın sayılı eko sistemlerinden  birisi olan DALYAN tuzlu ve termal suları ile sizi inanılmaz güzellikler ile karşılayacaktır. Türkiye nin en eski yerleşim yerlerinden birisi olan KAUNOS ANTİK kenti Kayalara oyulan kral mezarları her tarafından şifalı kaplıca suları Padişahlara bile hizmet etmiş SULTANİYE kaplıcaları Çamur banyoları labirenti andıran kanallarda tekne gezisi ve daha nicesi DALYAN da sizleri bekliyor

DALYAN da tekne turu ( ekstra )

        Tekne turu ( Ekstra ) eşliğinde dünyanın sayılı plajlarından birisi olan İZTUZU plajına ilerliyoruz  ;  Kaplumbağaların yumurtalarını bıraktığı eşsiz güzellikleri ile Avrupa nın En iyi açık alanı seçilen İZTUZU PLAJI keşfediyoruz

      Yüzme molamızı tamamladıktan sonra öğle yemeğimizi( ekstra olarak )  DALYAN da alıyoruz ve sonrasında ver elini Göcek . . .

Akdenizin şirin beldesi Muğla nın Gözdesi Fethiye Körfezinin saklı incisi Mavi ve yeşilin doğasında size huzuru sunacak olan kasabadır GÖCEK  burada Limanda serbest zaman ve alışveriş imkanı. . .

Hüzünlenerek ayrılacağımız Göcek sonrasında otelimize dönüyoruz ve akşam yemeği sonrasında serbest zaman

5. GÜN :  Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra otel ile vedalaşarak  müthiş bir gürültü ile akan Eşen Çayı ile bizleri selamlayan doğanın bizlere sunduğu inanılmaz bir güzellik olan SAKLIKENT KANYONUNA  ulaşıyoruz ; buz gibi suları ve mükemmel doğası ile müthiş bir huzur kaynağı . . .

       Rivayetlere göre bir çobanın keçisinin bu bölgeye kaçması sonucu çobanında keçisini aramaya gitmesi ile keşfedildiği , çobanın hayali bu bölgede bir turizm cenneti kurmak istemesiyle keşfedildiğidir.

      Kayalıklara asılmış olan asma yürüyüş yollarından geçerken eşsiz fotoğraflar çekip gezimizi ölümsüzleştiriyoruz  ; buz gibi akan sularda  serinlemek herkese iyi gelecektir  ;  güzel bir kahve molası ve öğle yemeği ( ekstradır )

  Thalos antik kentini panoramik olarak görüyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz   ;  araç görevlisi arkadaşlarımızın ikramları ve yolda verilecek molalarımızın ardından Eskişehir e varış ve bir başka gezimizde buluşmak üzere vedalaşma . . .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • 4 yıldızlı otelde 4 gece Her Şey dahil konaklama  ( Telmesos Otel )
 • Turizm belgeli araçlar ile ulaşım
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri ( 5 gün boyunca )
 • Araç içi açık büfe sıcak soğuk ikramlar
 • 1. Gün sabah kahvaltısı
 • Ölüdeniz Milli Parkına Giriş ücretleri
 • Seyahat ve sağlık sigortası
 • Tüm çevre gezileri
 • Çağla Tour rehberlik Hizmetleri

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN EKSTRA HİZMETLER

 1. Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 2. Ekstra olarak belirtilen tekne turları
 3. Tur esnasında belirtilen öğle yemekleri
 4. Teknelerde alınan içecekler
 5. Ölüdeniz Milli Parkında şezlong şemsiye ücreti
 6. Kişisel harcamalar
 7. Dönüş günü öğle ve akşam yemekleri

 

 

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI

 

BURSA 1499.00 TL
ESKİŞEHİR 1399.00 TL

 

3 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI

 

BURSA 1399.00 TL
ESKİŞEHİR  1299.00 TL

 

TEK KİŞİLİK ODA FİYATI

 

BURSA 1999.00 TL
ESKİŞEHİR 1899.00 TL

 

2 - 11,99 YAŞ ÇOCUK

 

BURSA 999.00 TL
ESKİŞEHİR 899.00 TL

 

 

 

 

LYKIA RÜYASI

Herşey Dahil2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave KişiTek Kişilik OdaÇocuk İndirimleri
19.08.2019
24.08.2019
1.499,00 TL - 1.999,00 TL1. Çocuk 0 - 2 yaş Ücretsiz
1. Çocuk 2 - 11 yaş 999,00 TL

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.