3 GÖL-1 ŞELALE TURU

SATIN AL
1. GÜN
3 GÖL-1 ŞELALE

Sabah saat, 04.30 de Atatürk Bulvarı Migros önünden hareket. Sabah ilk olarak kahvaltımızı yapmak üzere araç içi sıcak soğuk ikramlar eşliğinde doğanın eşsiz yaratıcılığı ile güzelliklerle dolu Abant Gölü’ne ulaşıyoruz. Ve kahvaltımızı almak için restoranımıza doğru gidiyoruz. Kahvaltımızın hemen ardından yüzümüzü Bolu Dağı’na doğru çeviriyoruz. 1300 m rakıma sahip olan orman dokusu ve göl ile birleşen görsel güzelliğe sahip olan Topuk Yaylası etrafında yürüyüşümüz başlıyor. Yürüyüşümüzün ardından otobüsümüze binerek yaban hayatı geliştirme sahası olarak bilinen Efteni Gölü’ne hareket ediyoruz. Dünya Doğayı Koruma Vakfı tarafından 123 tanesi korunan kuşlara ev sahipliği yapan Efteni Gölü’nde ki gezimizi tamamlayarak öğle yemeği için restorantımıza doğru birçok ağaç türüne ev sahipliği yapan ve Türkiye’nin en yüksek mesafesinden akan Güzeldere Şelalesine doğru hareket ediyoruz. Güzeldere Şelalesi’nde yürüyüşümüze başlıyoruz. Fotoğraf çekimi ve yürüyüş için verdiğimiz serbest zamanın ardından serbest zaman ile günümüzü sonlandırıyoruz. Doğa ile iç içe geçen bir günün ardından Eskişehir’e varış ve bir başka gezimiz de görüşmek üzere vedalaşma.

 

Fiyatları Satış Ofisimize Sorunuz.

Benzer Turlar

SAPANCA-MAŞUKİYE-ORMANYA TURU
SATIN AL

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.