Alanya, nam-ı diyar Alaiye yani Selçuklu Sultanı Alaaddin Keykubat'ın şehri ve artık bu güzel şehri görmek isteyen herkesin şehri, turistlerin gözdesi: ALANYA

Alanya Otelleri, Alanya'nın güzelliklerine şahit olmak isteyen herkesi Alanya'da ağırlamayı bekliyor. Alanya Otelleri sizleri enfes plajlara çağırıyor, harika doğasına çağırıyor, tarihin ortasına muhteşem bir seyahate çağırıyor. Alanya'nın güzelliklerine dalıp keşfe çıkmanız için size gereken enerjiyi Alanya Otelleri verecektir. Konforlu odaları ve harika yemekleriyle Alanya Otellerine hayran kalacaksınız.

Alanya'ya geldiğinizde Alanya Kalesini gezmeden, Kızıl Kuleyi görmeden, Arkeoloji Müzesini incelemeden, Antalya Atatürk Evi ve Müzesinin muhteşem atmosferine şahit olmadan, dünyaca meşhur mağaraları olan Dim Mağarasını, Kızlar Mağarasını, Fosforlu Mağarayı görmeden gitmemenizi de ayrıca öneriyoruz.

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.