Çağla Turda Balkan Turları bir klasiktir. Balkan Turlarımız kesin kalkışlı olup tüm turlarımız gibi Eskişehir kalkışlıdır. Turlarımız otobüs ile sağlanmakta ve gezi boyunca profesyonel rehber hizmetlerinden her an yararlanabileceksiniz.

Osmanlı İmparatorluğunun 400 yıldan fazla hükmettiği ve çok belirgin bir imza attığı topraklar olan ve tüm dünyanın bildiği ismini bizlerden alan Balkanlara bu sebeplerle sıradan bir tur yakışmazdı. Biz de Çağla Tur olarak sizlere en detaylı ve kaliteli Balkan Turlarını hazırladık. 

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.