Bodrum, birçoklarına göre Türkiye'nin en güzel, en nadide yarımadası, Halikarnas Balıkçısına göre aşkın adıdır. Bodrum hem tarih hem de doğal güzellikleriyle sadece ülkemizde değil dünya çapında bir üne sahip olduğundan, Bodrum Otellerinde konaklamak üzere her yıl ülkemize milyonlarca turist gelmektedir.

Bodrum Otellerine rezervasyonunuzu yaptığınız anda harika bir tatile adım attınız demektir. İsterseniz tarihi bir gezinti yapın, isterseniz ülkemizin en güzel plajlarından olan Karaincir, Akyarlar, Gölköy, Gündoğan, Yalıkavak, Yalıçiftlik, Bardakçı, Gümüşlük, Ortakent, Yahşi, Kadıkalesi, Turgutreis, Gümbet ve Bitez plajlarında tatilinizin keyfini çıkarın.

Çağla Tur'da en seçkin Bodrum Otellerinde rezervasyonlarınızı en uygun fiyatlarla yapabilir ve Bodrumda keyifle bir tatilin kapılarını aralayabilirsiniz.

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.