Fethiye, tarihin derinliklerinde ''Uzak Diyar'' olarak anılan cennet bir köşedir. Fethiye, dendiğinde Ölüdeniz'den bahsetmemek olmaz. Ayrıca Fethiye ile sıklıkla anılan Kelebekler Vadisi de sanki bu dünyaya ait olmayan bir yerdir. Fethiye gezilecek yerler bakımından doğal güzelliklerin yanı sıra antik kentlerle de öne çıkmaktadır.

Fethiye Otelleri, antik kentlerin arasında, harika ormanların içinde sizlere karşı konulamaz bir davet sunuyor. Fethiye sizi mitolojiyle kucaklarken enfes denizi ve kumsalında tatilinizin tadını çıkarmak da size kalacak.

Çağla Tur'da seçkin Fethiye Otellerinde rezervasyonlarınızı en uygun fiyatlarla ayrıca 9 taksit avantajıyla yapabilir ve keyifli bir tatilin kapılarını ardına kadar aralayabilirsiniz.

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.