İSTANBUL ADALAR TURU 2018

SATIN AL
1. GÜN
Günübirlik-Adalar Turu

Sabah 05.00’da hareket, yolda alacağımız kahvaltı sonrasında İstanbul’aulaşıyoruz. Anadolu yakasından İstanbulmanzarası eşliğinde vapurla Burgazada’yageçiyoruz. Burgazada’da Aya YaniKilisesi, Hristo Manastırı, Burgazada Camii, Sait Faik Müze Evi gezileri sonrasında yalılar arasından yürüyerekiskeleye geliyoruz. İskeleden vapurla Heybeliada’yageçiyoruz.    

Heybeliada’da Deniz Lisesi, İnönü Köşkü, Aya Nikolas Ortadoks Kilisesi*, HeybeliadaRuhban Okulu* ve Aya Yorgi UçurumKilisesi*’ni gördükten sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zamaniçerisinde Tarihi Andan Eczanesi, Hüseyin Gürpınar Evi ve Süslü Mezar’ı gezebilir, dilerseniz sahildekikafelerde deniz manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.         

Öğle saatlerinde Büyükada’yageçiş ve öğle yemeği için serbest zaman… Yemek sonrası Aya Yorgi Kilises*inde buluşuyoruz. Sonrasında Rum Yetimhanesi, Anadolu Kulübügezilerimizi tamamlayıp ÇankayaCaddesinde serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman içerisine Reşat Nuri Güntekin Evi’ni, Hamidiye Camii’ni, adaya özgü şatoları,villaları, konakları, koyları ve plajları gezerek anılarınızı ölümsüzleştirebileceğinizfotoğraflar çekebilirsiniz. Prinkipo’daWaffle ve Dondurma tattıktan sonra dönüş için iskeleden vapura binerek  ada manzarasını seyrederek Anadolu yakasınageçiyoruz. Otobüsümüze binerek dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Akşam saatlerindeEskişehir’e dönüş ve bir sonraki turumuzda görüşmek üzere vedalaşma… 

 * ile işaretl noktalara fayton veya bisiklet ile ulaşım sağlanmaktadır.

Toplammesafe: Eskişehir  - İstanbul (Bostancı)  – Eskişehir 660 km

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

      Lüks araçlarla ulaşım

     SabahKahvaltısı   

     Araçiçerisinde açık büfe ikramlar

     VapurÜcretleri

      Profesyonel Bölge Rehberi

      Çağlatur  misafirperverliği

      Sürprizler

Fiyatları Satış Ofisimize Sorunuz.

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.