İSTANBUL ADALAR TURU / 28.04.2019

SATIN AL
1. GÜN
İSTANBUL ADALAR TURU

Sabah 05.00’da Atatürk Bulvarı Migros ve Espark Önünden hareket, yolda alacağımız kahvaltı sonrasında İstanbul’a ulaşıyoruz. Anadolu yakasından İstanbul manzarası eşliğinde vapurla Burgazada’ya geçiyoruz. Burgazada’da Aya Yani Kilisesi, Hristo Manastırı, Burgazada Camii, Sait Faik Müze Evi gezileri sonrasında yalılar arasından yürüyerek iskeleye geliyoruz. İskeleden vapurla Heybeliada’ya geçiyoruz.

Heybeliada’da Deniz Lisesi, İnönü Köşkü, Aya Nikolas Ortadoks Kilisesi*, Heybeliada Ruhban Okulu* ve Aya Yorgi Uçurum Kilisesi*’ni gördükten sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman içerisinde Tarihi Andan Eczanesi, Hüseyin Gürpınar Evi ve Süslü Mezar’ı gezebilir, dilerseniz sahildeki kafelerde deniz manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Öğle saatlerinde Büyükada’ya geçiş ve öğle yemeği için serbest zaman… Yemek sonrası Aya Yorgi Kilisesi*nde buluşuyoruz. Sonrasında Rum Yetimhanesi, Anadolu Kulübü gezilerimizi tamamlayıp Çankaya Caddesinde serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman içerisine Reşat Nuri Güntekin Evi’ni, Hamidiye Camii’ni, adaya özgü şatoları, villaları, konakları, koyları ve plajları gezerek anılarınızı ölümsüzleştirebileceğiniz fotoğraflar çekebilirsiniz. Prinkipo’da Waffle ve Dondurma tattıktan sonra dönüş için iskeleden vapura binerek  ada manzarasını seyrederek Anadolu yakasına geçiyoruz. Otobüsümüze binerek dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Akşam saatlerinde Eskişehir’e dönüş ve bir sonraki turumuzda görüşmek üzere vedalaşma…  

*ile belirtilen noktalara fayton veya bisiklet ile ulaşım sağlanmaktadır.

Toplam mesafe: Eskişehir  - İstanbul (Bostancı)  – Eskişehir  660 km

İSTANBUL ADALAR TURU

Günübirlik2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave KişiTek Kişilik OdaÇocuk İndirimleri
28.04.2019
28.04.2019
189,00 TL - 189,00 TL

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.