Antalya'nın göz bebeği Kemer, Antalya'ya sadece 40 km uzaklıktaki cennetten bir köşedir. Antalya'nın en seçkin turizm beldelerinden ve en güzel ilçelerinden olan Kemerde ekonomik tatil yapmak da yerli ve yabancı turistlerin ortak hayalidir.

Kemer Otelleri, bu cennet köşede huzurla tatil yapmanız için sizlere her tür konaklama ihtiyacına cevap verir. Ayrıca Kemere geldiğinizde görmeden gitmemeniz gereken yerleri de sıralayacak olursak İkiz Kayalar, Idryos, Phaselis Antik Kenti, Üç Adalar, Olympos Antik Kenti, Chimera, Adrasan, Göynük Kanyonu, Ekopark, Ulupınar ve Selçuklu Av Köşkünü sayabiliriz.

Kemer Otelleri size istediğiniz tatilin perdelerini aralıyor ve size de sadece bu perdeden bakmak kalıyor. Sitemizden en uygun fiyatlarla bir Kemer Otelinde rezervasyonunuzu kolayca yapın ve harika bir tatil sizin için de hayal olmasın.

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.