Marmaris, yeşil mi yeşil ormanları, dünyaca ünlü koylarıyla Türkiye'nin en güzel, en seçkin tatil beldelerindendir. Sadece doğal güzelliğiyle değil M.Ö. 12000 yılına kadar giden tarihiyle ve o yıllardan bugünlere kadar gelen medeniyet çeşitliliği sebebiyle tam bir açık hava müzesidir.

Marmaris Otelleri hem yeşile ve maviye sizi çağırıyor hem de harika bir antik kent cennetine davet ediyor. Marmaris Otellerine yerleştiğinizde Physkos, Loryma, Amos, Cedrae, Hydas, Erine, Castabus, Bybassios, Euthenna, Saranda gibi enfes antik kentlere komşu olursunuz. Ayrıca Marmarise gelip de bir Mavi Yolculuk yapmadan asla evinize dönmeyin, bizden söylemesi...

Çağla Tur'da en seçkin Marmaris Otellerinde rezervasyonlarınızı en uygun fiyatlarla yapabilir ve Marmariste harika bir tatilin kapılarını ardına kadar açabilirsiniz.

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.