MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Çağla Tur'da mevki fark etmeksizin çalışan herkes, her zaman misafirlerimizin her birini kendi evimizin misafiri gibi düşünür. Çağla Tur için müşteri memnuniyeti her şeyin önündedir. Kaliteli hizmeti, müşteri odaklı çalışmalarımızla birleştirerek misyonumuza ve vizyonumuza uygun ilkeleri her zaman uygulamaktayız.

Her hangi bir sorunda, şikayetinizde lütfen görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşınız. Paylaşımlarınız bizim için çok önemlidir.

Bizlere ulaştıracağınız tüm istekler, şikayetler ve öneriler Çağla Tur genel merkezinde dikkatle incelenecektir. Şimdiden tüm paylaşımlarınız için teşekkür ederiz.

Tüm öneri ,talep ve şikayetlerinizi info@caglatur.com mail adresimize iletebilirsiniz.

İsterseniz 0 224 273 31 86 no'lu telefonla da bize ulaşabilirsiniz, isterseniz web sitemizdeki Canlı Destek bölümünden iletebilirsiniz.

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.