SAPANCA-MAŞUKİYE-ORMANYA TURU

SATIN AL
1. GÜN
SAPANCA-MAŞUKİYE-ORMANYA

Sabah saat, 06.00 da Atatürk Bulvarı Migros önünden hareket ediyoruz. Sabah ilk olarak kahvaltımızı yapmak üzere araç içi sıcak soğuk ikramlar eşliğinde doğanın eşsiz yaratıcılığı ve güzelliklerle dolu Sapanca Sahili’ne ulaşıyoruz. Ve kahvaltımızı almak için restoranımıza doğru gidiyoruz. Kahvaltımızın hemen ardından sahil boyunca bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Burada verdiğimiz serbest zamanın ardından havası ve güzellikleri ile göze çarpan, Karadeniz ve Akdeniz iklimin buluşma noktası olarak bilinen Maşukiye’ye ulaşıyoruz. Adını Maşuk’tan (Aşık) alan bu köy ’de Zipline-ATV gibi aktiviteleri yapabilir dileyen misafirlerimiz Köy pazarında dolaşabilirler. Köy içerisinde geçireceğimiz keyifli bu vakitten sonra öğle yemeğimizi almak üzere restoranımıza doğru hareket edeceğiz. Öğle yemeğimizi almamızın ardından dört bin dönüm alandan oluşan Ormanya Tabiat Parkı’na doğru hareket ediyoruz.53 farklı türden bitki ve hayvanı içerisinde bulunduran 467 canlıya ev sahipliği yapan bu güzel destinasyon aynı zamanda Yüzüklerin Efendisi ve Hobbitler filmlerine de ev sahipliği yapmıştır. Bura da yapacağımız yürüyüşümüzün ve fotoğraf çekimimizin ardından Eskişehir’e doğru dönüş yolculuğumuz başlıyor. Molalar ve ikramlar ile süren yolculuğumuzun ardından bir başka gezimiz de görüşmek üzere vedalaşma.

 

SAPANCA-MAŞUKİYE-ORMANYA

Günübirlik2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave KişiTek Kişilik OdaÇocuk İndirimleri
08.12.2019
08.12.2019
179,00 TL - 179,00 TL1. Çocuk 0 - 2 yaş Ücretsiz
1. Çocuk 3 - 11 yaş 140,00 TL

Benzer Turlar

3 GÖL-1 ŞELALE TURU
SATIN AL

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.