HAKKIMIZDA

ÇAĞLA TUR ;1998 yılında kurularak Turizm sektöründe hizmet vermeye başlamış siz değerli misafirlerimiz sayesinde Turizm Sektöründe vazgeçilmez yerini almıştır.Kuruluşundan bu güne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Hepimiz yıl boyunca çok çalıştık, yorulduk ve tatili hak ettik. Yaz geldi, şimdi bütün yılın yorgunluğunu üzerimizden atmanın zamanı... Sakın bunca masraf ve ödemem varken tatile nasıl bütçe ayıracağım diye düşünmeyin. Fiyat ve kampanyalarımızı incelediğinizde tatilinizi evinizde geçirmenin daha masraflı olduğunu fark edeceksiniz. Rezervasyon tutarını bir anda ödemeniz gerekmiyor. Sizin için hazırladığımız vade farksız, peşinatsız, taksitli ödeme seçeneklerimiz tam bütçenize göre ayarlandı. Ürünlerinden hizmetlerine, kadrosundan rezervasyon sistemine ve hatta ofislerine kadar yenilenen ÇAĞLA TUR, çok önemli bir misyon yürütüyor; kaliteli tatil her gelir grubuna mensup müşterilerimizin hakkıdır... kalitenin lüks olmadığı, lüksün de kalite anlamına gelmeyeceği bilinciyle hareket ediyoruz.

Bize göre kaliteli tatil; fiyat-ürün dengesi kurulmuş, vaat edilen hizmetlerin eksiksiz ve zamanında temin edildiği, kendi kategorisindeki en iyi seçenekleri sunabilen ve finansal açıdan güçlü bir acentenin güvencesi altında gerçekleştirilen bir tatildir. Portföyümüz; hemen her bölgede bulunan, çocuklu aileler olduğu kadar tek başına seyahat etmeyi sevenlere, gençlere, genç kalmayı becerenlere, spor tutkunlarına, huzuru arayanlara, çılgınca eğlenenlere, ve tarihle iç içe yaşamayı düşleyenlere kadar çok çeşitli tatilci tipi ve beklentisini karşılayabilecek sayı ve özellikte otel ve tatil köylerinden oluşmaktadır. Kültür turlarından hoşlanan dostlarımız için ise çok hoş sürprizlerimiz var. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız fiyat ve ödeme koşullarıyla ülkemizi keşfe çıkabilirsiniz.

ÇAĞLA TUR ürünlerine ulaşmak artık çok kolay... Acentelerimizde bulunan messengers online dan direkt irtibata geçebilir, anında rezervasyon yaptırabilir ya da dosya aktarımı ile istediğiniz otelin resimlerini bilgisayarınıza indirip evinizde ya da iş yerinizde acentemize gelmeden değerlendirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey, internet üzerinden Msn Messenger'ınıza

info@caglatur.com adresini kaydederek online, rezervasyon ve operasyon yetkilisiyle irtibata geçmek. Bizimle temasa geçtikçe burada yer almayan birçok sürprizle karşılaşacaksınız.

Hepsi sizlere daha mutlu, daha sağlıklı ve daha huzurlu tatiller yaşatmak için hazırlandı.

Kim bilir? Belki yakında bavulunuzu da bir hazırlarız...

Saygılarımızla

ÇAĞLA TUR

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.